Kono 2593 cestovní kufr 85cm, rozšiřitelný, růžová, 112L



- Rozměr: 85 x 49 x 34.5 cm
- Rozšířený rozměr: 85 x 49 x 39.5 cm
- Objem: 112 l
- Hmotnost: 4.2 kg
- Materiál: oxfordská tkanina (nylon)
- nízká hmotnost a snadná manipulace
- expandér pro navýšení objemu zavazadla
- přehledné vnitřní členění
- síťované a elastické kapsy pro lepší organizaci
- přední kapsy na zip pro rychlý přístup
- fixační popruhy pro zajištění obsahu
- integrovaná jmenovka
- tichá 360° otočná kolečka z TPE
- TSA zámek
- vícestupňová teleskopická rukojeť
- vhodný pro delší dovolené i vícedenní cesty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufry |
|---|---|
| EAN: | 0781126193745 |
| Typ materiálu: | Látka, syntetika |
| Velikost: | XL - nad 80 cm |
| Barva: | Růžová |
| Počet koleček: | 4 |
| Rozšiřitelnost: | Ano |
| Objem: | 112L |
| Řada: | 2593 |
| Hmotnost: | 4.2kg |
| Převažující materiál: | Nylon |
| ? Výška: | 85cm |
| ? Šířka: | 49cm |
| ? Délka/hloubka: | 34.5/39.5cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Zamykání: | TSA |
| Materiál: | nylon |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
KONO - solidní zavazadla za rozumnou cenu pro běžné použití
Britská značka KONO nabízí moderní cestovní zavazadla, která spojují styl, funkčnost a dostupnou cenu. Ať už se chystáte na víkendový výlet, služební cestu nebo delší dovolenou, kufry KONO vám zajistí pohodlí a klid při cestování. Sortiment je zaměřen na nabídku široké škály modelů a barev ve více velikostech i zvýhodněných sadách. Zaměření značky je na segment střední třídy, tedy dostupných kufrů s dobrou kvalitou. KONO se nesnaží konkurovat nejlevnějším značkám na trhu, ale naopak zajišťuje výhodný poměr ceny a kvality. Obzvláště pak u modelů z polypropylenu. Jedná se o solidní zavazadla za rozumnou cenu pro běžné použití.
V nabídce naleznete širokou škálu kufrů, kabinových zavazadel, batohů a tašek z různých materiálů. Snažíme se nabízet pouze zavazadla spolehlivých značek, u kterých je velmi nízké procento reklamací.
Proč si vybrat KONO?
- Nízké procento reklamací
- Dostupná cena
- Široká škála modelů, barev a velikostí
- Značka z Velké Británie
- Mnoho modelů z polypropylenu (vhodnější materiál na letecké cestování než ABS)
