Kono 2584 cestovní kufr 66.5cm, ABS/polykarbonát, šedá, 61L



- Rozměr: 66.5 x 45.5 x 25 cm
- Objem: 61 l
- Hmotnost: 3.3 kg
- Materiál: ABS / PC
- přehledný vnitřní prostor pro efektivní balení
- uzavíratelná dělící přepážka a síťovaná kapsa pro lepší organizaci
- fixační popruhy pro zajištění obsahu
- horní a boční madlo pro snadné přenášení
- 4 dvojitá kolečka otočná o 360° pro tichý a plynulý pohyb
- číselný zámek pro zabezpečení obsahu
- výsuvná teleskopická rukojeť pro pohodlnou manipulaci
- ideální na víkendové, pracovní i delší cesty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufry |
|---|---|
| EAN: | 0797563669026 |
| Typ materiálu: | Skořepina |
| Velikost: | M - 56 až 69cm |
| Barva: | Šedá |
| Počet koleček: | 4 |
| Rozšiřitelnost: | Ne |
| Objem: | 61L |
| Řada: | 2584 |
| Hmotnost: | 3.3kg |
| Převažující materiál: | ABS |
| ? Výška: | 66.5cm |
| ? Šířka: | 45.5cm |
| ? Délka/hloubka: | 25cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Zamykání: | Zámek |
| Materiál: | ABS/PC |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
KONO - solidní zavazadla za rozumnou cenu pro běžné použití
Britská značka KONO nabízí moderní cestovní zavazadla, která spojují styl, funkčnost a dostupnou cenu. Ať už se chystáte na víkendový výlet, služební cestu nebo delší dovolenou, kufry KONO vám zajistí pohodlí a klid při cestování. Sortiment je zaměřen na nabídku široké škály modelů a barev ve více velikostech i zvýhodněných sadách. Zaměření značky je na segment střední třídy, tedy dostupných kufrů s dobrou kvalitou. KONO se nesnaží konkurovat nejlevnějším značkám na trhu, ale naopak zajišťuje výhodný poměr ceny a kvality. Obzvláště pak u modelů z polypropylenu. Jedná se o solidní zavazadla za rozumnou cenu pro běžné použití.
V nabídce naleznete širokou škálu kufrů, kabinových zavazadel, batohů a tašek z různých materiálů. Snažíme se nabízet pouze zavazadla spolehlivých značek, u kterých je velmi nízké procento reklamací.
Proč si vybrat KONO?
- Nízké procento reklamací
- Dostupná cena
- Široká škála modelů, barev a velikostí
- Značka z Velké Británie
- Mnoho modelů z polypropylenu (vhodnější materiál na letecké cestování než ABS)
