British Traveller 2582 cestovní kufr 79cm, rozšiřitelný, modrá (Navy), 100L

Odesíláme do 24 hod
Doručení do 2 pracovních dnů.

Zboží opravdu skladem
Zboží je u nás, neodesíláme z externích skladů

Doprava zdarma
od 1500 Kč (výdejní místa)
- Rozměr: 79.5 x 49 x 32.5 cm
- Rozšířený rozměr: 79.5 x 49 x 35.5 cm
- Objem: 100 l
- Hmotnost: 4.6 kg
- Materiál: polyester
- Rozšiřitelný objem pro flexibilní balení
- Přední kapsa na notebook 15.6" pro rychlý přístup
- Tichá 360° otočná kolečka pro plynulý pohyb
- Vícestupňová teleskopická rukojeť
- Horní a boční madlo pro snadnou manipulaci
- Integrovaný TSA zámek pro bezpečné cestování
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufry |
|---|---|
| EAN: | 0781126193714 |
| Typ materiálu: | Látka, syntetika |
| Velikost: | L - 70 až 80 cm |
| Barva: | Modrá Navy |
| Počet koleček: | 4 |
| Rozšiřitelnost: | Ano |
| Objem: | 100L |
| Řada: | 2582 |
| Hmotnost: | 4.6kg |
| Převažující materiál: | Polyester |
| ? Výška: | 79.5cm |
| ? Šířka: | 49cm |
| ? Délka/hloubka: | 32.5/35.5cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Zamykání: | TSA |
| Materiál: | Polyester |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
BRITISH TRAVELLER
Britská značka BRITICH TRAVELLER patří do portfolia firmy vyrábějícíc zavazadla KONO a nabízí stejné výhody, tedy moderní cestovní zavazadla, která spojují styl, funkčnost a dostupnou cenu. Zaměření značky je na segment střední třídy, tedy dostupných kufrů s dobrou kvalitou. BRITISH TRAVELLER se nesnaží konkurovat nejlevnějším značkám na trhu, ale naopak zajišťuje výhodný poměr ceny a kvality. Obzvláště pak u modelů z polypropylenu. Jedná se o solidní zavazadla za rozumnou cenu pro běžné použití.
Proč si vybrat BRITISH TRAVELLER?
- Nízké procento reklamací
- Dostupná cena
- Značka z Velké Británie
