British Traveller 2582 cestovní kufr 68cm, rozšiřitelný, modrá (Navy), 68L

Odesíláme do 24 hod
Doručení do 2 pracovních dnů.

Zboží opravdu skladem
Zboží je u nás, neodesíláme z externích skladů

Doprava zdarma
od 1500 Kč (výdejní místa)
- Rozměr: 68.5 x 44 x 28.5 cm
- Rozšířený rozměr: 68.5 x 44 x 31.5 cm
- Objem: 68 l
- Hmotnost: 3.96 kg
- Materiál: polyester
- Rozšiřitelný objem pro flexibilní balení
- Přední kapsa na notebook 15.6" pro rychlý přístup
- Tichá 360° otočná kolečka pro plynulý pohyb
- Vícestupňová teleskopická rukojeť
- Horní a boční madlo pro snadnou manipulaci
- Integrovaný TSA zámek pro bezpečné cestování
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kufry |
|---|---|
| EAN: | 0781126193707 |
| Typ materiálu: | Látka, syntetika |
| Velikost: | M - 56 až 69cm |
| Barva: | Modrá Navy |
| Počet koleček: | 4 |
| Rozšiřitelnost: | Ano |
| Objem: | 68L |
| Řada: | 2582 |
| Hmotnost: | 3.96kg |
| Převažující materiál: | Polyester |
| ? Výška: | 68.5cm |
| ? Šířka: | 44cm |
| ? Délka/hloubka: | 28.5/31.5cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Zamykání: | TSA |
| Materiál: | Polyester |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
BRITISH TRAVELLER
Britská značka BRITICH TRAVELLER patří do portfolia firmy vyrábějícíc zavazadla KONO a nabízí stejné výhody, tedy moderní cestovní zavazadla, která spojují styl, funkčnost a dostupnou cenu. Zaměření značky je na segment střední třídy, tedy dostupných kufrů s dobrou kvalitou. BRITISH TRAVELLER se nesnaží konkurovat nejlevnějším značkám na trhu, ale naopak zajišťuje výhodný poměr ceny a kvality. Obzvláště pak u modelů z polypropylenu. Jedná se o solidní zavazadla za rozumnou cenu pro běžné použití.
Proč si vybrat BRITISH TRAVELLER?
- Nízké procento reklamací
- Dostupná cena
- Značka z Velké Británie
